Examlex

Solved

Find the Unit Price for an 8-Ounce Box of Pasta

question 316

Short Answer

Find the unit price for an 8-ounce box of pasta for $0.89. Round to the nearest tenth of a cent.

$__________ per ounce


Definitions:

Related Questions