Examlex

Solved

A 46 Ounce Bottle of Juicee Juice Costs $2

question 22

Short Answer

A 46 ounce bottle of Juicee Juice costs $2.50. Find the unit price per cup to the nearest cent.


Definitions:

Related Questions